Rookworstenactie Verenigingen Sportpark Zuid

AALTEN Met de feestdagen nog in het vooruitzicht zijn de verenigingen van Sportpark Zuid druk met de voorbereidingen voor de Rookworstenactie in de eerste week van het nieuwe jaar. Een nieuwe samenwerking van Jumbo Leussink met alle 7 verenigingen van het sportpark.
Afgelopen weekend poseerden de voornamelijk jonge leden voor de promotiefoto.

De rookworstenactie wordt gehouden in het weekend van zaterdag 6 januari. De hele zaterdag trekken leden van AD’69, Bovo, Peddelaars, Aladna, IJsvereniging de Hare en Brichbouw door Aalten, om Gelderse rookworsten huis aan huis te verkopen. Bij de aanbieding van drie rookworsten ontvangt de koper als extra een superleuke duurzame shopper met de Achterhoekse vlag.
Koop je liever bij Jumbo Leussink zelf? Het hele weekend staan de verenigingen van Sportpark Zuid buiten bij de Jumbo ook met de rookworsten.

Rookworsten Actie Sportpark Zuid Aalten
Huis aan huis: Zaterdag 6 januari
Bij Jumbo Leussink Aalten: Vrijdag t/m zondag van 10 tot 17 uur